Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co je to barbie styl?

Obrazek

Barbie styl je holčičí styl, který je docela dost oblíbený, ale i nenáviděný. Dívky nosí vlastně co nejvíce růžové, zajímají se o modu a pořád o sebe pečují. Nikdy na nich není vidět ani jedna chybička a když už, tak jsou z toho velmi nešťastné. Každý měsíc si kupují modní časopisy a zjišťují nejnovější diety a modní trendy tak, aby jim nic neuniklo. POZOR!!! Ale nejsou to žádné nafoukané fiflenky, které neví kolik je 1+1, jak si to o nich většina antibarbie myslí. Pořád je jen pomlouvají a proto také vznikly vtipy o barbínách a blondýnkách. Jasně, můžete potkat namyšelnou a "blbou" barbí, ale to neznamená, že jsou takové všechny.

Barbie styl je snad nejznámější styl na světě, který když si každý z nás představí, tak se mu vybaví růžová. Na barbie styl mají lidé tři jasné názory: Buď ho nesnášíte, nebo proti němu nic nemáte a nebo ho přímo zbožňujete. Do tohoto stylu se lidé hned po EMU nevíc naváží, ale toto holkám, které barbie styl uznávají to moc nevadí a nebrání se proti narážkám jako je tomu u EMA. Co se týče chování, tak by se měli všechny vyznavačky barbie stylu chovat jako takové paničky, které mezi sebou konkurují, hlavně mít pořád vysoké seběvědomí a dávat najevo svoje emoce, ale při tom všem mluvit spisovně a umět se slušně chovat. Žádnou jinou hudbu, než POP (Avril Lavigne, US5) by vyznavačka barbie stylu neměla poslouchat. To samé paltí u filmů, vyznavačka barbie stylu by se měla dívat jen na filmy tipu High School Musical. Je taky vhodné nosit mini sukně, boty na podpadku, čelenky a prostě všechno, co je zrovna v módě. Vlasy by měly vyznavačky stylu barbie mít nejlépe blond, ale když už jakékoliv jiné barvy, tak by se na vlasech mohl objevit nějaký ten blond/růžový melír, ale jde hlavně o to mít vlasy zdravé. Nehty by taky neměli zůstat pozadu a měly by mít nějaký ten růžový, nebo červený lak s pedikurou.
Pokud chcete být vynavači barbie stylu, musíte tento styl brát jako normální součást života a ne se jen na veřejnosti přetvařovat a ve skutečnosti být úplně jiný člověk.

 

Teorie je velmi jednoduchá, ovšem v praxi se hodně nadřete, milé dívky...

1...Ze všeho nejdříve si jděte koupit nejnovější dívčí časopisy, které zrovna vyšli a přečtěte si, co je právě "in", čím o sebe pečovat a co je právě nového v showbyznysu.

2...Také projeďte internet a zjistěte si co nejvíce informací o známých modních návrhářích typu Dolce a Gabanna, Levis, Gucci, Versace atd... To by barbie měla zvládat na jedničku.

3...Dále projeďte, milé dámy, svůj šatník, vyházejte z něj vše, co už stejně nikdy nosit nebudete a nebo to, co už není "in".

4...Pokud nemáte moc doplňků, které jsou nezbytností pro dokonalý outfit, rozbijte prasátko, zajděte na mega nákupy a nakupte co nejlepší věci (čelenky)

5...Také by to chtělo nějaký výrazný a trendy pásek, který se hodí k jakýmkoli džínám nebo tříčtvrťákům.

6...Dále také zajděte do drogerie a kupte si ty nejpotřebnější věci (odličovací mléko, čistící vodu, krém, kosmetické tamponky, lehké stíny, lesk na rty, voňavka- to jsou ty nejpotřebnější věci, pokud nemáte...).

Jak se oblékat?

Oblékání- to je hodně široký pojem. Barbie styl je ně co mezi sportovním a elegantním stylem. Samozřejmě hodně růžové, to ovšem neznamená "vše růžové". Čím originálnější, nápadnější a odvážnější střihy, barvy, kombinace, tím lépe. Jasně, že tím nemyslím roztrhanou, počmáranou mikinu a tvrdit o ní, že je to "in"...to fakt ne, takže to zase nepřehánějte! Vždy byste měly být sladěné, jak barevně, tak střihem. Když je ráno zima, klidně si vezměte zimní bundu, to je v pořádku, ale neberte si k tomu 3/4 kalhoty, které máte rády. Tak nějak to myslím. A když si vezmete oranžové triko a růžovou mikinu ze které triko kouká, taky to není nic moc.

♥,,Každý styl má své pro a proti,,

Barbie styl je líbivý,přesto přináší spoustu obětí.Barbie by už odnarození měla mít předpoklad k tomu aby se barbie stala.To znamená že asi holčina která si odmalička hraje s klukama,nosí bejsku vytahané epláky a kecky většinou v pubertě bude mít jiné zájmy než líčení a móda :)

Ovšem každý se mění,proto je možné že se stane pravý opak...

Barbie holčiny vypadají na první pohled sladce,mile a nevinně.Nepoužívají vulgární výrazy,jsou ochotné,společenské,kamarádské a většinou středem pozornosti... Holka o které většinou kluci sní se chová takto

Správné Barbie mají hodně výhod,pokuď jsou navíc chytré,šikovné a závané...To je vlastně ideální holka pro kluka...KLuci většinou sní o holkách které o sebe pečují a nebojí se s nimi vylézt před lidi...

  • Mají po boku holčinu,která nebude mít problém konverzovat s jeho kamarády
  • Vždy se postará o zábavu a nepřetvařuje se
  • Vrhá se bezhlavě do každé akce
  • Nepomlouvá ostatní jenom proto aby se jiným ukázala v lepším světle
  • Je sebevědomá,ale přiměřeně
  • Neřeší každé kilo na víc
  • Nebojí se odvázat a být spontánní

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Je mi na blití

( x , 15. 8. 2013 12:56)

Z tohohle "růžovoučkýho" blogu je mi vskutku na blití. Šla jsem sem,abych věděla, jak níko může tato populace až klesnout. Jak vidím, klesla opravdu nízko.
Ráda bych vám řekla můj názor:Jsem metalistka,nemaluju se, nikdy jsem nepoužila make-up ani nic s tím společného.Z brarbie je mi opravdu na blití, nechápu jak na sebe někdo může patlat kila řasenky, stínů,rtěnky a já nevím co všechno další ještě existuje...
Dále by mě zajímalo, proč se některé holky malují...? To jsou tak odporné, že to musí zakrívat makeupem?
Díky, že jste si přečetly můj názor.

Blog

(Nic, 18. 2. 2015 23:38)

Ahoj StefuLinQo
Jestli si myslíš, že tvá inteligence vzroste výš, když budeš PsÁt TaKhLe KrÁsŇoUčQi, tak se šeredně mýlíš… btw ta růžová je příšerná, jako celý tenhle článek… mno bejt tebou začla bych hledat ztracené mozkové buňky…

barbie

(leniška, 15. 9. 2009 14:54)

já barbie miluju plostě sou supel sou jedinečnýýý nemajíí chybu

Re: barbie

(klapka, 23. 7. 2012 15:10)

bouchla ses do hlavy?

to o je in

(barbie, 23. 7. 2012 15:09)

Nic ve zlým ale nebudu vyhazovat skoro všechny věci z šatníku protože to není in.
BARBIE STYL JE NEJLEPŠÍ